Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień pluszowego misia 2020

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto - święto wszystkich pluszowych misiów. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na pluszaki nie przemija. Tego dnia każde dziecko wzięło do przedszkola zdjęcie swojego misia, by móc o nim opowiedzieć i zaświętować jego urodziny. Zabawy było co nie miara. 

 

Zobacz galerię zdjęć

Dzień dyni 2020

Wraz z końcem października, a początkiem listopada, jak co roku obchodziliśmy dzień dyni w naszym przedszkolu. Nasze przedszkolaki były ubrane na pomarańczowo, a także przebrane w piękne dyniowe stroje. Ten dzień wypełniony był licznymi zabawami integracyjnymi.

 

Galeria zdjęć

Dzień chłopca 2020

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne odznaczenia dla „Super Chłopaka”. Były także drobne upominki, dyskoteka i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Dziewczynki miały w każdej grupie inną niespodziankę dla chłopców: piekły ciasto, robiły pokaz mody, czy zawody.

 

Zobacz galerię obrazków z wiadomości

Dzień kropki 2020

15 (września) w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.
Celem było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania.
Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.
Tego dnia nasze ubrania(dzieci oraz pracowników przedszkola) wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach dzieci poznały genezę tego święta. Uważnie wysłuchały opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności – talent.

 

Zobacz galerię obrazków z wiadomości

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.