Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta Żabek u Alpak w Słomówku

Nasze małe Żabki postanowiły odwiedzić Alpaki u Agi w Słomówku. Wizyta przebiegła bardzo miło, a dzieci nie chciały wracać do domu. Właścicielka nie tylko oprowadziła grupę po zagrodzie, ale także zapoznała je ze swoimi futrzastymi przyjaciółmi. Na pamiątkę dzieci dostały małą, alpakową niespodziankę, z któej następnego dnia wykonały pracę plastyczną.

Wizyta Myszek w piekarni

Dzieci z grupy Myszki odwiedziły w maju piekarnie ,,Wosiński" w Jarocinie. Dzieci zapoznały się z różnymi urządzeniami wykorzystywanymi w piekarni do przygotowania ciasta na różne rodzaje pieczywa, dowiedziały jakie urządzenia przydatne są do produkcji bułek, pakowania chleba oraz poznały przeznaczenie wielkiego pieca. Każdy przedszkolak pamiętał o zasadach bezpiecznego zachowania się w tym miejscu. Dzieci wcieliły się również w role małych piekarzy i same wyrabiały ciasto na chleb i bułki, które pan piekarz umieścił w piecu do wypieku. 

Bardzo dziękujemy właścicielowi piekarni za możliwość pobytu w tym miejscu i zaznajomienie grupy Myszek z jej pracą.

 

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.