Już są wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/22!

Drodzy rodzice! Są już długo wyczekiwane przez Państwa wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/22. Lista przyjętych dzieci jest dostępna w sekretariacie przedszkola lub telefonicznie pod numerem 724-394-944. Bardzo prosimy zatem o wypełnienie poniższego oświadczenia, które potwierdza Państwa wolę przyjęcia dziecka do przedszkola i dostarczenie go do przedszkola najpóżniej do końca kwietnia 2021. Oświadczenie można pobrać też ze strony internetowej Facebook (https://www.facebook.com/Niepubliczne-Przedszkole-Poziomka-w-Jarocinie-130230570856582 ) lub na półpiętrze w budynku przedszkola.

Dzień dinozaura

26 lutego 2021 w nasze przedszkolaki obchodziły dzień dinozaura. Przedszkolaki ,,cofnęły" się na chwilę w czasie, by móc lepiej poznać erę dinozaurów. Dzieci mogły zobaczyć ,,na żywo" dinozaury za pomocą projekcji filmowej, następnie ich odciski w specjalnie przygotowanej masie solnej. Przedszkolaki odgadywały zagadki, rozwiązywały matematyczne łamigłówki i bawiły się w liczne zabawy ruchowo - naśladowcze. Nie mogło zabraknąć także eksperymentów.

Walentynki w przedszkolu

„Mamy dzisiaj Walentynki:

święto chłopca i dziewczynki...”

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Również w naszym przedszkolu upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Tradycją w naszym przedszkolu jest poczta walentynkowa. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały walentynkowe kartki dla wybranego przez siebie kolegi lub koleżanki, następnie wrzucały je do specjalnej skrzynki. Miłym zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość przygotowanych „walentynek”.

Wspólna zabawa dostarczyła wielu radosnych wrażeń, dzień ten zapisał się w pamięci przedszkolaków jako miłe wspomnienie.