Wycieczka Żabek i Motyli do jarocińskiej biblioteki w parku

Dziś Żabki i Motylki udały się do Biblioteki Publicznej w naszym jarocińskim parku. ⚘🐝🌼

Panie Bibliotekarki po raz kolejny udowodniły, że w biblioteka to nie tylko dom książek, ale miejsce wspaniałej zabawy!

Czekały tam na nas: zabawy ruchowe, utrwalenie wiadomości o segregowaniu śmieci i zdrowym odżywianiu się, wykonanie swojego gniotka, oglądanie książek i sali dla dzieci, zabawy z kodowaniem oraz zabawa z Robotem Dash. Dziękujemy Paniom z biblioteki za inspirujące zajęcia i mile spędzony czas!

#czytaniejestfajne #kochamksiazki #CALAPOLSKACZYTADZIECIOM

Sprintem do maratonu

#sprintemdomaratonu

🏃🏃️Nasze dzielne dzieci wzięły udział w VIII OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW - dzieci sprintem dołączyły do grona małych maratończyków.

🏆Na podium stanęli :

💚z grupy Myszek:

1.Wiktor Minta

2.Daniela Andrzejewska

3. Marceli Kubaś

💚Z grupy Żabek:

1. Zuzanna Jerszyńska

2. Zofia Szymkowiak

3. Melania Strzykalska

💚Z grupy Motyli:

1. Mateusz Zając

2. Kuba Szymkowiak

3. Helena Migacz

💚Z grupy Pszczółek:

1. Maksymilian Antczak

2. Michalina Ficek

3. Liam Bartkowiak

Gratulujemy wszystkim uczestnikom maratonu!!!

Bądźcie aktywni - Sport to zdrowie!! 🙂

Akcja #Zdroworosne

#zdroworosna #wlegutko

🌿Dzięki zestawom odebranym w DA-lia Centrum Ogrodnicze i marce W.Legutko mogliśmy dziś zasiać swój własny koperek!🌱

🌱Zestaw zawierał pudełko dla każdego dziecka, ziemię, koperek oraz naklejki, aby móc oznaczyć pojemniki imionami dzieci! Bawiliśmy się przy tym WSPANIALE!

💚Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z dzisiejszego dnia 🙂

Pogoda dopisała, humory również!

Dziękujemy!

Zachęcamy do obejrzenia filmu na: https://www.facebook.com/watch/?v=481736023749875