Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dorzuć grosik na górę grosza :)

Nasze Przedszkole bierze udział w XXII edycji

'' GÓRA GROSZA''.

🛑 CEL GÓRY GROSZA 🛑

'' Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci przebywających w pieczy zastępczej czeka na taką rodzinę.

Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. '' ( źródło: http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/xxii-edycja/)

SŁOIK GÓRY GROSZA stoi w Naszym Przedszkolu na półpiętrze.

🛑 Akcja trwa do 23.12.2021

Konkurs Jesienne Kapelusze

22 października w Naszym Przedszkolu zakończył się konkurs pt. '"Jesienne kapelusze". Tydzień później - 29- października odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów. Na wstępie chcielibyśmy ogromnie podziękować za tak liczny udział w konkursie i wykonanie pięknych kapeluszy. Wielkie podziękowania płyną nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych pomocników. To piękne, gdy dorośli współpracują ze swoimi dziećmi i razem tworzą cuda. W środę 27.10.2021 zaprosiliśmy do naszego przedszkola Panią Zdzisławę Pilarczyk, aby pomogła nam w jakże trudnym wyborze najlepszych kapeluszy. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że wszystkie kapelusze zasługują na ogromne wyróżnienie. Po naradzie przyznaliśmy 8 wyróżnień oraz 22 dyplomy. 

Dni nietypowe w październiku 2021

Pod koniec września i w październiku obchodzimy wiele nietypowych świąt. Nasze przedszkolaki wraz z Paniami postanowiły docenić przedewszystkim święta przyrodnicze. Świętowaliśmy zatem: Światowy Dzień Jabłka, Światowy Dzień Ziemniaka, Światowy Dzień Mycia Rąk, Dzień Kundelka oraz Dzień Drzewa. Z tych okazji wykonaliśmy wiele ciekawych zadań. 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.