Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Warsztaty bursztynowe 2020

W Mikołajki w naszym przedszkolu zawitała ,,Akademia bursztynu", dzięki której mogliśmy uczestniczyć w bursztynowych zajęciach.

W programie zajęć:
- prelekcja o bursztynie ( między innymi: pochodzenie bursztynu, największe okazy, nazwy bursztynu w innych językach, szlak bursztynowy),
- pokaz bursztynu i inkluzji,
- poznanie właściwości fizycznych i chemicznych bursztynu,
- pokaz topienia bursztynu (kadzidełka),
- zajęcia warsztatowe polegające na szlifowaniu i polerowaniu bursztynów przez dzieci,
- zajęcia plastyczne polegające na tworzeniu rysunków z pyłu bursztynowego.

Zobacz galerię zdjęć

Mikołajki 2020

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 4 grudnia nadszedł wreszcie ten dzień. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych czekały wspólnie na Białobrodego z wielką niecierpliwością. Czas oczekiwania umiliły wszystkim tańce, piosenki oraz wesołe zabawy w kole. 

Zobacz galerię zdjęć

Ankieta

Szanowni rodzice, w imieniu p. Klaudii, zachęcamy do wypełnienia ankiety na temat stosowania mediów przez dzieci w wieku 2-5 lat. Ankieta ta pomoże jej w napisaniu pracy magisterskiej.

Bardzo dziękujemy!

Ankieta

Pasowanie na przedszkolaka 2020

Pod koniec listopada w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”- pierwsza ważna uroczystość w życiu naszych najmłodszych podopiecznych. Był to szczególny dzień dla tych dzieci z grup ,,Biedronek”, ,Żabek" oraz ,,Myszek”, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Gratulujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Andrzejki 2020

Pod koniec listopada odbyły się w naszym przedszkolu Andrzejki, a więc wróżby i świetna zabawa. Hokus pokus, czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary! Tymi słowami rozpoczęła się impreza andrzejkowa. Wszyscy bawiliśmy się super, tańczyliśmy do wybranej przez nas dyskotekowej muzyki, a także wróżyliśmy.  Było bardzo wesoło!

Zobacz galerię zdjęć

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.