Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Już są wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/22!

Drodzy rodzice! Są już długo wyczekiwane przez Państwa wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/22. Lista przyjętych dzieci jest dostępna w sekretariacie przedszkola lub telefonicznie pod numerem 724-394-944. Bardzo prosimy zatem o wypełnienie poniższego oświadczenia, które potwierdza Państwa wolę przyjęcia dziecka do przedszkola i dostarczenie go do przedszkola najpóżniej do końca kwietnia 2021. Oświadczenie można pobrać też ze strony internetowej Facebook (https://www.facebook.com/Niepubliczne-Przedszkole-Poziomka-w-Jarocinie-130230570856582 ) lub na półpiętrze w budynku przedszkola.

Dzień dinozaura

26 lutego 2021 w nasze przedszkolaki obchodziły dzień dinozaura. Przedszkolaki ,,cofnęły" się na chwilę w czasie, by móc lepiej poznać erę dinozaurów. Dzieci mogły zobaczyć ,,na żywo" dinozaury za pomocą projekcji filmowej, następnie ich odciski w specjalnie przygotowanej masie solnej. Przedszkolaki odgadywały zagadki, rozwiązywały matematyczne łamigłówki i bawiły się w liczne zabawy ruchowo - naśladowcze. Nie mogło zabraknąć także eksperymentów.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.