Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Piżama Party 2021

Piżama Party w przedszkolu? Co to? To wspaniała zabawa w naszych nocnych piżamkach. To dzień niezwykły, inny i bardzo wyczekiwany. Zorganizowany w naszym przedszkolu w najstarszych grupach. Każdy miał okazję zaprezentować swoją piżamkę w pokazie mody piżamkowej, odbyły się konkurencje sportowe z poduszką, relaksacja przy muzyce do snu, gry i zabawy poduszkowe. Tym szczególnym dniem wsparliśmy dzieci chore onkologicznie, które są podopiecznymi fundacji ,, Gdy liczy się czas". Do wystawionej na półpiętrze puszki zebraliśmy aż... 499 zł! Mamy nadzieję, że pieniądze te pomogą tym dzieciom w pokonaniu swojej choroby. Trzymamy za nie kciuki! 

Dzień przedszkolaka wraz z pasowaniem na przedszkolaka 2021

Jak co roku, 20 września, obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten dzień był szczególny dla naszych najmłodszych podopiecznych. Otóż tego dnia zostały prawdziwymi przedszkolakami dzieci z grupy Motylki oraz kilkoro dzieci z grupy Żabki i Myszki. 
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz drobny upominek od Pani Dyrektor.

W innych grupach natomiast dzień ten minął pod znakiem uśmiechu i zabawy :) 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.