Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Pierwszy dzień wiosny 2022

„Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno!

Ciebie pożegnamy, wiosnę przywitamy!”

 

     W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Dzieci dowiedziały się o starym zwyczaju topienia Marzanny. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było zrobienie Marzanny i wyjście z nią na spacer. Jest to także Dzień Zespołu Downa, dlatego też założyliśmy kolorowe skarpetki.

 

{gallery}2022_Wiosna{/gallery

Dzień Kobiet 2022

"Być kobietą, być kobietą...

Mieć pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże

I od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże."

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet - zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera panowała w naszym przedszkolu już od samego rana. Chłopcy starali się, aby ten dzień był wyjątkowy. Dlatego też, samodzielnie przygotowali dla swoich koleżanek słodki poczęstunek. Dziewczynki wzięły udział w pokazie mody - piękne stroje, kapelusze, okulary, korale... A wszystko to zostało udokumentowane przez "fotoreportera", który przybył specjalnie na tę uroczystość. :) W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały od chłopców serdeczne życzenia oraz upominki. Uśmiech na buziach przedszkolaków świadczył o miło spędzonym czasie. :)

Jesteśmy solidarni z Ukrainą! Finał naszej zbiórki.

04.03.22 przeprowadziliśmy zbiórkę rzeczy dla potrzebujących z Ukrainy. Dzięki współpracy z CUS w Jarocinie dotarliśmy do 2 rodzin, dla których uszykowaliśmy paczki z najpotrzebniejszymi rzeczami. Pozostałe dary przekazaliśmy do JOK-u.

Rodziny nie kryły wzruszenia. Nasze przedszkolaki przygotowały też dla nich niespodziankę w postaci pamiątkowej książeczki. Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji! 😍❤

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.