Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Pizzy

9 lutego we wszystkich grupach obchodzony był Dzień pizzy. Tego dnia każda sala przedszkola  zamieniła się we włoską pizzerię. Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowywały prawdziwą włoską pizzę. Frajdę już sprawiały same przygotowania, choć na prawdziwy efekt trzeba było trochę poczekać. Nasze przedszkolaki zajadały aż im się uszy trzęsły, co widać po ich minkach :) Niestety nie udało nam się uwiecznić wszystkich przygotowań, lecz zapewniamy, że było zabawnie i pracowicie. 

Bal karnawałowy 2021

,,Dziś w przedszkolu był piękny bal...

Bal wspaniały na 100 par... " :)

W piątek 29 stycznia w naszym przedszkolu było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą wystrzałowej imprezy dla naszych kochanych dzieci. Sale mieniły się przeróżnymi barwami, przepełnione były balonami i serpentynami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały swoje stroje na naszym czerwonym dywanie. Każde z nich mogło poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Dzieci uczestniczyły w przeróżnych zabawach i tańcach prowadzonych przez naszych nauczycieli. Na zakończenie balu dzieci mogły skosztować przeróżnych słodkości przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. 

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

    Dyrektor Niepublicznego Przedszkola ,,Poziomka" ze względu na ogromne zainteresowanie ogłasza przyśpieszony nabór dzieci w wieku od 2,5-6 lat na rok szkolny 2021/2022. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszego przedszkola informujemy, że karty zgłoszeniowe można pobrać poprzez naszą stronę internetową, klikając w zakładkę ,,Dokumenty" lub w budynku przedszkola przy tablicy informacyjnej. Wypełnione wnioski prosimy składać w sekretariacie przedszkola od 14.01-28.02.21 lub wrzucając do skrzynki pocztowej przed budynkiem przedszkola. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z końcem marca. 

   

  Jesteśmy przedszkolem otwartym na dziecko, bierzemy pod uwagę jego indywidualną linię rozwoju - jego zainteresowania, możliwości i potrzeby. Proponujemy przedszkolakom bogatą ofertę edukacyjną. Nasza kadra pedagogiczna poprzez liczne szkolenia wykorzystuje wiele inspiracji znanych pedagogów, a poprzez to nasze działania są skierowane na dziecko i na jego miejsce w świecie. Dzięki nam dzieci mają okazję lepiej poznać świat i swoje możliwości poprzez różnorodność naszych zajęć. Staramy się stworzyć klimat, w którym nasi wychowankowie mają poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, życzliwości i poważnego traktowania ich pomysłów i odczuć.

 

  Więcej informacji o naszej placówce znajdziecie Państwo w zakładce: oferta oraz kadra pedagogiczna. Wszelkie wątpliwości rozwiejemy również telefonicznie pod numerem: 724 - 394 - 944. 

 

Wigilia 2020

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach jak i w naszej przedszkolnej rodzinie. W naszym przedszkolu dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne i chętnie aktywnie uczestniczą w przygotowaniach: wykonują ozdoby choinkowe, łańcuchy, które potem zawieszają na przedszkolnych choinkach. W dzień przedszkolnej Wigilii (tj. 23.12.2020), w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia

Zobacz galerię zdjęć

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.