Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wycieczka Pszczółek do Świątecznej Krainy w Witaszycach 2021

9 grudnia Pszczółki wybrały się do Witaszyc, gdzie położona jest Świąteczna Kraina, którą zamieszkują elfy oraz św. Mikołaj. Dzięki ich uprzejmości, dzieci miały okazje zwiedzić krainę, poznać tradycje świąteczne, pobawić się w mini-bajkolandzie, zwiedzić świąteczną szopkę oraz wykonać wiele interesujących zadań. Na koniec odwiedziły pokój, w którym mogły samemu św. Mikołajowi powiedzieć o swoich najskrytszych marzeniach. 

 

Wycieczka Myszek do Świątecznej Krainy 2021

3 grudnia najstarsze przedszkolaki wybrały się do Promno-Stacji, gdzie położona jest Świąteczna Kraina, którą zamieszkują elfy oraz św. Mikołaj. Dzięki ich uprzejmości, Myszki miały okazje zwiedzić krainę, poznać tradycje świąteczne, pobawić się na dmuchanym placu zabaw i obejrzeć świąteczną bajkę. Na koniec odwiedziły pokój, w którym mogły samemu św. Mikołajowi powiedzieć o swoich najskrytszych marzeniach. 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.