Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Andrzejki 2020

Pod koniec listopada odbyły się w naszym przedszkolu Andrzejki, a więc wróżby i świetna zabawa. Hokus pokus, czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary! Tymi słowami rozpoczęła się impreza andrzejkowa. Wszyscy bawiliśmy się super, tańczyliśmy do wybranej przez nas dyskotekowej muzyki, a także wróżyliśmy.  Było bardzo wesoło!

Zobacz galerię zdjęć

Dzień pluszowego misia 2020

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto - święto wszystkich pluszowych misiów. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na pluszaki nie przemija. Tego dnia każde dziecko wzięło do przedszkola zdjęcie swojego misia, by móc o nim opowiedzieć i zaświętować jego urodziny. Zabawy było co nie miara. 

 

Zobacz galerię zdjęć

Dzień dyni 2020

Wraz z końcem października, a początkiem listopada, jak co roku obchodziliśmy dzień dyni w naszym przedszkolu. Nasze przedszkolaki były ubrane na pomarańczowo, a także przebrane w piękne dyniowe stroje. Ten dzień wypełniony był licznymi zabawami integracyjnymi.

 

Galeria zdjęć

Dzień chłopca 2020

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne odznaczenia dla „Super Chłopaka”. Były także drobne upominki, dyskoteka i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Dziewczynki miały w każdej grupie inną niespodziankę dla chłopców: piekły ciasto, robiły pokaz mody, czy zawody.

 

Zobacz galerię obrazków z wiadomości

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.