Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wigilia 2020

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach jak i w naszej przedszkolnej rodzinie. W naszym przedszkolu dzieci każdego roku poznają tradycje i zwyczaje świąteczne i chętnie aktywnie uczestniczą w przygotowaniach: wykonują ozdoby choinkowe, łańcuchy, które potem zawieszają na przedszkolnych choinkach. W dzień przedszkolnej Wigilii (tj. 23.12.2020), w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia

Zobacz galerię zdjęć

Warsztaty bursztynowe 2020

W Mikołajki w naszym przedszkolu zawitała ,,Akademia bursztynu", dzięki której mogliśmy uczestniczyć w bursztynowych zajęciach.

W programie zajęć:
- prelekcja o bursztynie ( między innymi: pochodzenie bursztynu, największe okazy, nazwy bursztynu w innych językach, szlak bursztynowy),
- pokaz bursztynu i inkluzji,
- poznanie właściwości fizycznych i chemicznych bursztynu,
- pokaz topienia bursztynu (kadzidełka),
- zajęcia warsztatowe polegające na szlifowaniu i polerowaniu bursztynów przez dzieci,
- zajęcia plastyczne polegające na tworzeniu rysunków z pyłu bursztynowego.

Zobacz galerię zdjęć

Mikołajki 2020

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 4 grudnia nadszedł wreszcie ten dzień. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych czekały wspólnie na Białobrodego z wielką niecierpliwością. Czas oczekiwania umiliły wszystkim tańce, piosenki oraz wesołe zabawy w kole. 

Zobacz galerię zdjęć

Ankieta

Szanowni rodzice, w imieniu p. Klaudii, zachęcamy do wypełnienia ankiety na temat stosowania mediów przez dzieci w wieku 2-5 lat. Ankieta ta pomoże jej w napisaniu pracy magisterskiej.

Bardzo dziękujemy!

Ankieta

Pasowanie na przedszkolaka 2020

Pod koniec listopada w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”- pierwsza ważna uroczystość w życiu naszych najmłodszych podopiecznych. Był to szczególny dzień dla tych dzieci z grup ,,Biedronek”, ,Żabek" oraz ,,Myszek”, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Gratulujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.