Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wizyta Myszek w Straży Pożarnej

W czerwcu Myszki złożyły wizytę u strażaków by poznać ich pracę. 

Wizyta u strażaków wzbudziła ogromne zainteresowanie wszystkich dzieci. Jednak największym powodzeniem cieszył się wóz strażacki, którym jeżdżą strażacy. Każdy z bliska miał możliwość poznać wyposażenie, jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały cały wóz, a każdy chętny przedszkolak choć przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy strażak kiedy założył strażacki kask.

Zwiedzanie ZGO w Jarocinie przez Motylki

W ramach zajęć o ekologii Motylki zwiedziły miejscowy Zakład Gospodarki Odpadami. Dzięki tej wizycie dzieci mogły poznać tajniki pracy przy segregacji śmieci, sposób ich przetwarzania oraz utrwalić w sobie nawyk odpowiedniego sortowania śmieci. Serdecznie dziękujemy Pani Emilii za cierpliwość i oprowadzenie grupy po zakładzie! 

Motylki w Traperskiej Osadzie w Bolechówku

7 czerwca grupa Motylki odwiedziła Traperską Osadę w Bolechówku. Mogliśmy zobaczyć nie tylko prawdziwą indiańską wioskę, ale także zapoznać się z jej niezwykłymi mieszkańcami. Spędziliśmy m.in czas z psami, końmi oraz kozami. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domu, z obietnicą, że jeszcze na pewno tutaj wrócimy.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.