Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Dinozaura 2022

26 lutego to Dzień Dinozaura. Dwa dni później obchodziliśmy święto znanych, prehistorycznych stworzeń. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie dokonaliśmy ,,wykopalisk" dzięki którym zobaczyliśmy jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów. Obejrzeliśmy film edukacyjny przedstawiający historię funkcjonowania dinozaurów, ich cechy i gatunki. Jak się okazało trudne nazwy niektórych z nich nie są straszne dla naszych przedszkolaków, wszyscy sobie z nimi poradzili.

Wszystkim dzieciom i rodzicom dziękujemy za przyniesienia zabawkowych dinozaurów i książeczek.

Pomóżmy Ukrainie!

Drodzy rodzice! Wiemy, że macie ogromne serca, dlatego prosimy Was kolejny raz o wsparcie, tym razem dla naszych sąsiadów z Ukrainy, których 24 lutego dosięgło piekło wojny.

Przyłączcie się do akcji przynosząc potrzebne rzeczy z listy do naszego przedszkola, a my przekażemy je potrzebującym. Dziękujemy za wsparcie!

Tłusty czwartek 2022

Dziś Tłusty Czwartek (24.02.2022), więc wszystkie Poziomeczki bawiły się pod znakiem słodkości. Biegaliśmy i jeździliśmy w pączku, przechodziliśmy przez niego, rzucaliśmy do celu, wymyślaliśmy różne konkurencje. Każda z Pań stanęła na wysokości zadania i pokazała ogromną pomysłowość. Nie zabrakło też słodkiej sesji zdjęciowej.

Akcja ,,Pełna miska dla schroniska" zakończona!

17 lutego zakończyliśmy zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie. Dzięki Państwa pomocy udało nam się zebrać ponad 50 puszek karmy oraz wiele innych przysmaków i łakoci dla zwierząt. W naszych darach znalazły się także koce, ręczniki, fotel, obroże, smycze a także miski. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji i okazane serce dla bezdomniaczków! 

Koordynator akcji Jagoda Filipiak

Odwiedziny w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Jarocinie

Dziś nasze przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu wystawionym przez klasę 4 pod opieką Pani Beaty Sieradzkiej pt. ,,Czerwony Kapturek". Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy udanego występu! Byliśmy pod ogromnym wrażeniem!

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.