Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Wycieczka Żabek i Motyli do jarocińskiej biblioteki w parku

Dziś Żabki i Motylki udały się do Biblioteki Publicznej w naszym jarocińskim parku. ⚘🐝🌼

Panie Bibliotekarki po raz kolejny udowodniły, że w biblioteka to nie tylko dom książek, ale miejsce wspaniałej zabawy!

Czekały tam na nas: zabawy ruchowe, utrwalenie wiadomości o segregowaniu śmieci i zdrowym odżywianiu się, wykonanie swojego gniotka, oglądanie książek i sali dla dzieci, zabawy z kodowaniem oraz zabawa z Robotem Dash. Dziękujemy Paniom z biblioteki za inspirujące zajęcia i mile spędzony czas!

#czytaniejestfajne #kochamksiazki #CALAPOLSKACZYTADZIECIOM

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.