Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Akcja ,,Pełna miska dla schroniska" zakończona!

17 lutego zakończyliśmy zbiórkę karmy i akcesoriów dla zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie. Dzięki Państwa pomocy udało nam się zebrać ponad 50 puszek karmy oraz wiele innych przysmaków i łakoci dla zwierząt. W naszych darach znalazły się także koce, ręczniki, fotel, obroże, smycze a także miski. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji i okazane serce dla bezdomniaczków! 

Koordynator akcji Jagoda Filipiak

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.