Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Finał Szlachetnej Paczki 2021

,,Dzielmy się dobrem, miłością.

Rozdawajmy co w nas dobre, najlepsze.

Dobro zawsze powraca!!!"

Bruno Ferrero

Bezinteresowność w dzisiejszych czasach jest czymś odświętnym.

A właśnie takie działanie jest najpiękniejsze.

Bowiem tylko Ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.”

Serdeczne podziękowania kieruję do Rodziców i dzieci - niezawodnych darczyńców, Pani Marleny Jareckiej oraz pozostałych pracowników przedszkola, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i przyłączyli się do akcji ,,Szlachetna paczka".

Dziękuję za okazaną hojność i owocną współpracę.

Życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Dyrektor - Magdalena Waśkowiak

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.