Kadra

Opiekę wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńczą realizują cztery nauczycielki. Wszystkie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne w zakresie wychowania przedszkolnego.
Wykwalifikowana kadra pedagogów dba o to, aby pobyt dzieci w placówce był miłym, beztroskim i niezapomnianym okresem w ich życiu.
Nauczycielki znają potrzeby, możliwości i oczekiwania dzieci i jego środowisko rodzinne. Wykazują zaangażowanie i dbałość o każdego wychowanka, umiejętnie obserwują i dokumentują postępy w rozwoju dziecka, celem lepszego stymulowania jego edukacji. Nauczycielki w pracy wykorzystują aktywne metody pracy. Stale pogłębiają swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach.

Dyrektor przedszkola - mgr Magdalena Waśkowiak

Kadra pedagogiczna - mgr Ewa Piasecka

- mgr Marlena Nowaczyk

- mgr Marlena Jarecka