Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Kobiet 2022

"Być kobietą, być kobietą...

Mieć pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże

I od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże."

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet - zarówno tych dużych, jak i małych. Radosna atmosfera panowała w naszym przedszkolu już od samego rana. Chłopcy starali się, aby ten dzień był wyjątkowy. Dlatego też, samodzielnie przygotowali dla swoich koleżanek słodki poczęstunek. Dziewczynki wzięły udział w pokazie mody - piękne stroje, kapelusze, okulary, korale... A wszystko to zostało udokumentowane przez "fotoreportera", który przybył specjalnie na tę uroczystość. :) W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały od chłopców serdeczne życzenia oraz upominki. Uśmiech na buziach przedszkolaków świadczył o miło spędzonym czasie. :)

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.