Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dziś nasze przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu wystawionym przez klasę 4 pod opieką Pani Beaty Sieradzkiej pt. ,,Czerwony Kapturek". Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy udanego występu! Byliśmy pod ogromnym wrażeniem!