Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Konkurs Jesienne Kapelusze

22 października w Naszym Przedszkolu zakończył się konkurs pt. '"Jesienne kapelusze". Tydzień później - 29- października odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów. Na wstępie chcielibyśmy ogromnie podziękować za tak liczny udział w konkursie i wykonanie pięknych kapeluszy. Wielkie podziękowania płyną nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych pomocników. To piękne, gdy dorośli współpracują ze swoimi dziećmi i razem tworzą cuda. W środę 27.10.2021 zaprosiliśmy do naszego przedszkola Panią Zdzisławę Pilarczyk, aby pomogła nam w jakże trudnym wyborze najlepszych kapeluszy. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że wszystkie kapelusze zasługują na ogromne wyróżnienie. Po naradzie przyznaliśmy 8 wyróżnień oraz 22 dyplomy. 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.