Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień dinozaura

26 lutego 2021 w nasze przedszkolaki obchodziły dzień dinozaura. Przedszkolaki ,,cofnęły" się na chwilę w czasie, by móc lepiej poznać erę dinozaurów. Dzieci mogły zobaczyć ,,na żywo" dinozaury za pomocą projekcji filmowej, następnie ich odciski w specjalnie przygotowanej masie solnej. Przedszkolaki odgadywały zagadki, rozwiązywały matematyczne łamigłówki i bawiły się w liczne zabawy ruchowo - naśladowcze. Nie mogło zabraknąć także eksperymentów.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.