Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dzień Pizzy

9 lutego we wszystkich grupach obchodzony był Dzień pizzy. Tego dnia każda sala przedszkola  zamieniła się we włoską pizzerię. Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowywały prawdziwą włoską pizzę. Frajdę już sprawiały same przygotowania, choć na prawdziwy efekt trzeba było trochę poczekać. Nasze przedszkolaki zajadały aż im się uszy trzęsły, co widać po ich minkach :) Niestety nie udało nam się uwiecznić wszystkich przygotowań, lecz zapewniamy, że było zabawnie i pracowicie. 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.