Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Bal karnawałowy 2021

,,Dziś w przedszkolu był piękny bal...

Bal wspaniały na 100 par... " :)

W piątek 29 stycznia w naszym przedszkolu było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą wystrzałowej imprezy dla naszych kochanych dzieci. Sale mieniły się przeróżnymi barwami, przepełnione były balonami i serpentynami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały swoje stroje na naszym czerwonym dywanie. Każde z nich mogło poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Dzieci uczestniczyły w przeróżnych zabawach i tańcach prowadzonych przez naszych nauczycieli. Na zakończenie balu dzieci mogły skosztować przeróżnych słodkości przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.