Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

    Dyrektor Niepublicznego Przedszkola ,,Poziomka" ze względu na ogromne zainteresowanie ogłasza przyśpieszony nabór dzieci w wieku od 2,5-6 lat na rok szkolny 2021/2022. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszego przedszkola informujemy, że karty zgłoszeniowe można pobrać poprzez naszą stronę internetową, klikając w zakładkę ,,Dokumenty" lub w budynku przedszkola przy tablicy informacyjnej. Wypełnione wnioski prosimy składać w sekretariacie przedszkola od 14.01-28.02.21 lub wrzucając do skrzynki pocztowej przed budynkiem przedszkola. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z końcem marca. 

   

  Jesteśmy przedszkolem otwartym na dziecko, bierzemy pod uwagę jego indywidualną linię rozwoju - jego zainteresowania, możliwości i potrzeby. Proponujemy przedszkolakom bogatą ofertę edukacyjną. Nasza kadra pedagogiczna poprzez liczne szkolenia wykorzystuje wiele inspiracji znanych pedagogów, a poprzez to nasze działania są skierowane na dziecko i na jego miejsce w świecie. Dzięki nam dzieci mają okazję lepiej poznać świat i swoje możliwości poprzez różnorodność naszych zajęć. Staramy się stworzyć klimat, w którym nasi wychowankowie mają poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, życzliwości i poważnego traktowania ich pomysłów i odczuć.

 

  Więcej informacji o naszej placówce znajdziecie Państwo w zakładce: oferta oraz kadra pedagogiczna. Wszelkie wątpliwości rozwiejemy również telefonicznie pod numerem: 724 - 394 - 944. 

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.