Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2018 - 2019

Światowy Dzień Mycia Rąk

W pażdzierniku po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Mycia Rąk. Dzieci rozmawiały o tym, jak dbać o higienę, otrzymały wykonane  w przedszkolu mydełka. Dzięki specjalnemu gościowi dzień ten był niezwykły. Albowiem jak dbać o higienę, dowiedzieliśmy się od.... agamy, jeżyka pigmejskiego, pytona, gekona. Niezwykła lekcja, niezwykła osoba i niezwykłe zwierzęta oraz zaciekawione, zafascynowane przedszkolaki. 

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.