Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2017 - 2018

Bal karnawałowy

Dnia 7 lutego i 9 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany, zwłaszcza przez dzieci, bal karnawałowy. W tym dniu zapanował radosny nastrój. W nasze progi zawitały wróżki, księżniczki, motylki, pszczółki, czarownice, czarodzieje i inne postacie bajkowe, które swoimi strojami rozświetliły ponury zwykły dzień. Zabawa była przednia, a uśmiechy dzieci mówiły wszystko. Był to dzień niezwykły, tańca, zabaw, śmiechu, szaleństwa.

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.