Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2017 - 2018

Wycieczka do krainy św. Mikołaja

Świąteczny czas... Radosny czas...

W tym magicznym okresie nasze przedszkolaki udały się do krainy św. Mikołaja w Ostrowie Wlkp. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji. Spotkanie z Mikołajem, bałwannkiem Olafem, wspólne kolędowanie, zabawy, zdobienie pierników, rysowanie listów do św. Mikołaja, wspólne zdjęcia, zwiedzanie stajni i przejażdżka bryczką. Dzieci były zachwycone.

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.