Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2016 - 2017

Arktyczne spotkanie Motyli w Bibliotece

Dnia 21 lutego 2017 dzieci z Oddziału Motyle uczestniczyły w zajęciach jakie zorganizowały panie z Biblioteki Masta i Gminy Jarocin filia nr 2. Podczas spotkania mieliśmy okazaję do poznania zwierząt żyjących w Arktyce. Wysłuchały opowiadania pt.:"Przygoda foki" K. Nowak, przeliczały i dodawały zwierzęta, tańczyliśmy po pigwiniemu i skakaliśmy z kry na krę. Na zakończenie zagraliśmy w grę zręcznościową "Pingwinki".  Zabawy bardzo nam się spodobały.

                                                                         DZIĘKUJEMY!

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.