Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2016 - 2017

Święto Babci i Dziadka

  Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola POZIOMKA nie zapomniały o swoich dziadkach. Dlatego też przygotowały występy na tę uroczystości z okazji ich  Święta, która odbyło się 15 lutego 2017 w JOK Jarocin.  Wszystkie oddziały przygotowały wiersze, piosenki i tańce. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewali piosenkę i wręczyli przygotowane upominki. Braw i aplauza nie był końca.

Dziękujemy za przybycie czcigodnych dziadków na naszą uroczystość i do zobaczenia za rok.

 

                     BABCIOM I DZIADKOM

                     SKŁADAMY ŻYCZENIE

               ZDROWIA, MIŁOŚĆI I POWODZENIA.

 

                                     Wnuczęta

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.