Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2016 - 2017

Teatrzyk "Trzy magiczne słówka"

W dniu 10.11.2016 do Niepublicznego Przedszkola POZIOMKA przyjechał teatrzyk, który zaprezentował nam spektakl pt.:"Trzy magiczne słówka". Przedstawienie opowiadało o królewiczu, który nie znał słów takich jak: dziękuję, proszę czy przepraszam. Jednak dzięki dobrej kobiecie oraz naszym przedszkolakom poznał te słowa i zmienił się w dobrego władcę. Przedstawienie bardzo się nam podobało i chętnie braliśmy w nim udział.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.