Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2016 - 2017

Pasowanie na Przedszkolaka

Dziś 14 października 2016 roku w Przedszkolu POZIOMKA odbyła się wielka uroczystość. Przyjeliśmy nowe dzieci do grona przedszkolnego. Zanim to nastąpiło dzieci z tej okazji przygotowały występy artystyczne. Były też zadania do wykonania, które sprawdzały znajomość kolorów oraz umiejętność liczenia. Wszyscy zdali na medal, dlatego też Pani Dyrektor Magdalena Waśkowiak swoim zaczrowaną kredką pasowała ich na przedszkolaka a wychowawcy wręczyli upominek. GRATULUJEMY  !!!

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.