Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2016 - 2017

Owocowe przysmaki w przedszkolu

Dzieci z Przedszkola POZIOMKA samodzielnie przygotowywały smakołyki z owoców takie jak: sok, szaszłyki i sałatka. Przed przystąpieniem do przygotowania poczęstunku przedszkolaki przypomniały sobie o zasadach higienicznych oraz bezpieczeństwa w posługiwaniu sie ostrym narzędziem i urządzeniem elektrycznym. Po zakończonej pracy wszyscy współnie zjadali lub wypijali przygotowany samkołyk z owoców, pamiętając jak ważny jest on dla zdrowia. Bardzo nam samkowało.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.