Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2016 - 2017

Motyliki w Bibliotece

Dnia 04 października dzieci z Oddziału "Motyle" uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Panie z Biblioteki Publicznej Filia nr 2 w Jarocinie. Posdczas spotkania wysłuchaliśmy opowiadania W. Drabik pt.:"Jeż" oraz bawiliśmy się w "Pokaż, to co robi jeż". Na zakończenie z masy solnej, rurek po napojach oraz przypraw wykonaliśmy figurkę jeża, którą ozdobiliśmy darami jesieni. Dziękujemy za zaproszenie, super spędziliśmy czas.

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.