Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2015 - 2016

Bal Karnawałowy

W dniu 04.02.2016 roku w Przedszkolu POZIOMKA odbył się wielki bal. Przedszkolaki poprzebierały się za różne postacie, zwierzęta i bohaterów bajkowych. Zawitały do nas w tym dniu: księżniczki, Elzy i Anny, piraci, kowboje, spidermans, ciasteczkowy potwór, wróżki, czarownice, policjanci, motylki, kotki, tygrysy itp. Od samego rana rozbrzmiewała muzyka, tanców i szaleństw nie było końca. W takcie balu był też czas na sok i pączki, bo to przecież dziś jest też Tłusty Czwartek. Chwila przerwy pozwaliła nam odpocząć i zregenerować siły do dalszych tanców i konkursów. Uśmiechu i radości nie było końca. No cóż ale i bal musiał się w końcu skończyć.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.