Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2015 - 2016

Kolędowanie na Rynku Jarocińskim

W dniu 06.01.2016 roku przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola POZIOMKA wzięły udział w obchodach  święta Trzech Króli. Jak tradycja mówi do małego Jezusa przybyli Trzej Królowie, którzy w Jarocinie wyruszyli z pod kościoła pw. Św. Jerzego, a wraz z nimi i my. Gdy dotarliśmy na Rynek, tam królowie złożyli podarki, a my  zsśpiewaliśmy kolędę. Po odśpiewaniu kolędy poszliśmy do Ratusza na coś słodkiego i gorącą czekoladę, która nas rozgrzała.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.