Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2015 - 2016

Wigilijne spotkanie u Biedronek

W dniu 22.12.2015 roku w Oddziale Biedronek  odbyło się wigilijne spotkanie. W tym dniu dzieci dekorowały pierniki, dzieliły się opłatkiem, śpiewały zimowe i świąteczne piosenki. Był też poczęstunek, podczas którego dzieci zajadały się ozdobionymi przez siebie piernikami. Wychowawczyni wręczyła wszystkim dzieciom prezenty, które dla nich zostawił Gwiazdor. Nie mógł on sam im wręczyć, ponieważ ma bardzo dużo pracy. Gwiazdor obiecał, że  jak znajdzie chwilkę to do nas zawita. I tak też się stało. Na zakończenie spotkanie zawitał też i  Gwiazdor.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.