Wigilia u Motyli

W dniu 22.12.2015 roku w Oddziale Motyli odbyło się spotkanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, na które przybyli zaproszeni rodzice. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce przygotowane na to spotkanie. Przybył na to spotkanie również, z niecierpliwością oczekiwany gość, Gwiazdor. Jak tradycja nakazuje wręcał on prezenty tylko grzecznym dzieciom. Wśród przedszkolaków wszystkie otrzymały upominki, gdyż każdy z nich bardzo się starał pracować nad swoim zachowaniem. Dla przybyłych gości i dzieci przygotowany został słodki poczęstunek.