Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2015 - 2016

Ubieranie choinki

W dniu 17.12.2015 roku w Przedszkolu POZIOMKA rozpoczęły się przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z oddziału popołudniowego wykonały przy pomocy pana Jarka własną choinkę z kory oraz zapoznały się z różnymi narzędziami stolarskimi. Pan Jarek wykonał dla nas drewnianą choinkę, którą następnego dnia ozdabiały wiurkami drewnianymi i kolorowymi bombkami z papieru. W każdej sali przedszkolnej pojawiły się również pięknie drzewka choinkowe ozdobione w szkalne bombki, łańcuchy i światełka, o których ubranie postarały się dzieci z Oddziału Motyli i Biedronek.

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.