Ubieranie choinki

W dniu 17.12.2015 roku w Przedszkolu POZIOMKA rozpoczęły się przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z oddziału popołudniowego wykonały przy pomocy pana Jarka własną choinkę z kory oraz zapoznały się z różnymi narzędziami stolarskimi. Pan Jarek wykonał dla nas drewnianą choinkę, którą następnego dnia ozdabiały wiurkami drewnianymi i kolorowymi bombkami z papieru. W każdej sali przedszkolnej pojawiły się również pięknie drzewka choinkowe ozdobione w szkalne bombki, łańcuchy i światełka, o których ubranie postarały się dzieci z Oddziału Motyli i Biedronek.