Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2015 - 2016

Urodziny Zajączka Kicusia

W dniu 04.12.2015 roku w Oddziale Biedronki odbyły się urodziny Zajączka Kicusia. Jest to pacynka, pomagający nam zdobywać nowe wiadomości i bawiącą się z nami. W tym dniu  przedszkolaki przystroiły sale, przygotowały laurki oraz poczęstunek - słodką galaretkę. Podczas uroczystości nie zabrakło również  kolorowych czapeczek, tortu z świeczkami, skaładania życzeń i śpiewania "Sto lat". Zabawy i tańców nie było końca. Impreza była wyśmienita, aż żal, że się skończyła.

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.