Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2015 - 2016

Dzień Dziadków

W dniach 11, 12 i 15 lutego 2016 roku w Niepublicznym Przedszkolu Poziomka odbyły się Uroczystości  z Okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda grupa przedszkolna przygotowała występy artystyczne, podczas których dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki czy tańczyły. Na zakończenie dzieci wręczyły przygotowane przez siebie upominki i składały życzenia. Braw i całusów było bez liku. Z uśmiechem na ustach, z rękoma pełnymi prezentów, dzieci wraz z dziadkami powrócili do domów.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.