Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 22 września 2015 roku dzieci nowo przyjęte do Przedszkola "Poziomka" złożyły uroczyste przyrzeczenie i zostały pasowane przez panią dyrektor mgr Magdalenę Waśkowiak na przedszkolaka. Dzieci podczas uroczystości zaprezentowały zdobyte umiejętności, których nauczyły się w przedszkolu. Na twarzach większości dzieci rysował się uśmiech z tego wydarzenia, choć nie wszystkie były jeszcze z tego zadowolone. Na zakończenie występowały pozostałe dzieci, które zaprezentowały swoje ulubione zabawy i piosenki.