Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Rok 2015 - 2016

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 22 września 2015 roku dzieci nowo przyjęte do Przedszkola "Poziomka" złożyły uroczyste przyrzeczenie i zostały pasowane przez panią dyrektor mgr Magdalenę Waśkowiak na przedszkolaka. Dzieci podczas uroczystości zaprezentowały zdobyte umiejętności, których nauczyły się w przedszkolu. Na twarzach większości dzieci rysował się uśmiech z tego wydarzenia, choć nie wszystkie były jeszcze z tego zadowolone. Na zakończenie występowały pozostałe dzieci, które zaprezentowały swoje ulubione zabawy i piosenki.

 

 

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.