Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na Górę
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

RUSZAMY Z REKRUTACJĄ DZIECI NA ROK SZKOLNY 2022/2023!

    Dyrektor Niepublicznego Przedszkola ,,Poziomka" ogłasza nabór dzieci w wieku od 2,5-6 lat na rok szkolny 2022/2023. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszego przedszkola informujemy, że karty zgłoszeniowe można pobrać poprzez naszą stronę internetową, klikając w zakładkę ,,Dokumenty" lub w budynku przedszkola przy tablicy informacyjnej. Wypełnione wnioski prosimy składać w sekretariacie przedszkola od 31.01.22-28.02.22 lub wrzucając do skrzynki pocztowej przed budynkiem przedszkola. Ogłoszenie wyników nastąpi wraz z końcem marca. KOLEJNOŚĆ SKŁADANIA WNIOSKÓW NIE MA ZNACZENIA!

   

  Jesteśmy przedszkolem otwartym na dziecko, bierzemy pod uwagę jego indywidualną linię rozwoju - jego zainteresowania, możliwości i potrzeby. Proponujemy przedszkolakom bogatą ofertę edukacyjną. Nasza kadra pedagogiczna poprzez liczne szkolenia wykorzystuje wiele inspiracji znanych pedagogów, a poprzez to nasze działania są skierowane na dziecko i na jego miejsce w świecie. Dzięki nam dzieci mają okazję lepiej poznać świat i swoje możliwości poprzez różnorodność naszych zajęć. Staramy się stworzyć klimat, w którym nasi wychowankowie mają poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, życzliwości i poważnego traktowania ich pomysłów i odczuć.

 

Więcej informacji o naszej placówce znajdziecie Państwo w zakładce: oferta oraz kadra pedagogiczna. Wszelkie wątpliwości rozwiejemy również telefonicznie pod numerem: 724 - 394 - 944. 

 

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WYBÓR NASZEGO PRZEDSZKOLA! :)

Balik 2022

14 stycznia w naszym przedszkolu, w każdej grupie odbył się balik karnawałowy. Były tańce, zabawa i wielka radość dzieci. Różnorodność strojów przerosła nasze oczekiwania, ciężko było by nam wybrać Miss i Mistera balu. Dziękujemy za wspólną zabawę! 

Ruszamy z akcją ,,Pełna miska dla schroniska" 2022

🐕🐈Pomóż psiakom Margo i Drako oraz kocurkowi Karmelkowi uzbierać puszki dla swoich przyjaciół🐈🐕

Nasze przedszkole rusza z akcją ,,Pełna miska dla schroniska". Co można zrobić, by pomóc Wystarczy, że przyniosą Państwo mokrą karmę tj. puszki, saszetki, artykuły higieniczne dla zwierząt lub tekstylia np. koc, ręcznik i zostawią na półpiętrze w specjalnie oznakowanym pudle zdjęciami podopiecznych schroniska. Podarujmy bezdomnym zwierzakom pełne miski i brzuszki🐕❤🐈

Akcja trwa do 17 lutego

Wspieramy schronisko dla zwierząt w Radlinie.

🚫❗W imieniu przedstawicieli schroniska prosimy nie przynosić suchej karmy. 🚫❗

Koordynator akcji Jagoda Filipiak

Wigilia przedszkolna 2021

23 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu tradycyjna wigilia przedszkolna. 

 

 

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice,

Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

WSZYSTKIEGO DOBREGO! DO ZOBACZENIA 3 STYCZNIA!

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Świąteczna bombka" 2021

20 grudnia w Naszym Przedszkolu zakończył się konkurs pt. '"Świąteczna bombka".

Kilka dnia później – 23 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

Na wstępie chciałybyśmy serdecznie podziękować za tak ogromny udział w konkursie i wykonanie przepięknych bombek.

Wielkie podziękowania płyną nie tylko dla dzieci, ale również dla ich dorosłych pomocników. To piękne, gdy dorośli współpracują ze swoimi dziećmi i razem tworzą cuda. A wyszło bajecznie!

Nasze jury, w składzie M. Strzykalska, M. Jarecka i J. Filipiak, jednogłośnie stwierdziło, że wszystkie bombki zasługują na ogromne brawa, za pomysł i jakość wykonania. Bardzo trudno było wybrać tylko jedną pracę.

Po krótkiej naradzie, ustaliliśmy, ze wszystkie dzieci zostaną nagrodzone. Przyznałyśmy 9 wyróżnień ( z kazdej grupy wiekowej po 3 osoby) oraz 15 dyplomów.

Poniżej możecie Państwo zobaczyć przepiękne bombki oraz ich autorów.

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie!

Organizatorzy.

Copyright © 2013. Przedszkole Poziomka Wszelkie prawa zastrzeżone.